Zvonilka a tvor netvor

zvoniilka

Animované Dobrodružné Fantasy Rodinné

Zvonilka a tvor netvor

Posted By admin

Předem diváky varuji, pokud máte doma citově založenou mladou slečnu, jako já, vezměte si s sebou do kina dostatek papírových kapesníků, protože konec příběhu by rozplakal snad i drsňáka ze známé reklamy Frantu Mlátičku.

Přiznám se, že po zhlédnutí titulu Zvonilka a piráti, z kterého jsem byla lehce zklamaná, mě nový animovaný počin z řady Disney Fairies příjemně překvapil. Bohužel nedokážu objektivně zhodnotit, zda to bylo tím, jak málo jsem od pohádky čekala nebo tím, že byl příběh tak dobře zpracovaný.

Co se samotné animace týče, nemám a ani nemůžu mít žádné výhrady. Postavičky jsou kouzelné, krajinky stejně tak a barvy dokonalé. Není na světě dítě, které by se do Země Nezemě nechtělo aspoň jednou za život podívat.

[php] include “reklama.php”; [/php]

Samotný příběh sice není nijak nový nebo originální, ovšem v případě tohoto tipu filmu, který už od svého natočení neaspiruje na získání Oscara, jako Ledové Království, ale vznikl především pro pobavení všech malých fanynek okřídlených kouzelných tvorečků, nemá smysl mu to vytýkat. Důležité je zpracování a to je povedené.

Charakter postav odpovídá žánru. Jsou hravé, roztomilé a veskrze kladné, ale neznamená to, že by neměly i špatné vlastnosti. Právě v tom spočívá kouzlo každé jednotlivé víly. Všechny mají svou specifickou nedokonalost, která je činí zajímavými.

Právě tak jako samotná Zvonilka, která v našem příběhu ustupuje lehce do pozadí, má i hlavní hrdinka Fauna problém s dodržováním pravidel, a to tak velký, že neváhá ohrozit bezpečnost celé vílí říše tím, že zachraňuje nebezpečné živočišné druhy, což špatně nese jiná a ryze nová postava, samotná velitelka vílích skautek.

Celá zápletka, tak nakonec stojí na tom, zda Fauna tvora ubrání nebo ne…Neočekávejte žádné převratné akční scény nebo vtipné dialogy. Kouzlo filmu spočívá čistě jen v jeho roztomilosti.

A ta, pokud jí to jen trochu dovolíte, vás dostane.

Stejně jako tisíce dalších, kteří dobrodružství víly, která se poprvé objevila v příběhu o Petru Panovi, pravidelně sledují.

Autorka: Alexandra Soldánová

 

 

Délka filmu:76 Minut

Hodnocení: 65%

Další názvy: Legend of the NeverBeast

Premiéra: 12.02.2015

Hrají:  Ginnifer Goodwin, Mae Whitman, Rosario Dawson, Lucy Liu, Pamela Adlon, Raven-Symoné, Megan Hilty, Danai Gurira, Chloe Bennet, Thomas Lennon, Jeff Corwin, Olivia Holt, Anjelica Huston, Jesse McCartney, Timothy Dalton, William Sadler

Stáhnout z Datator Stáhnout z HellSpy

Tagged ,

Autor: admin

Jsem velký filmový a seriálový fanoušek, který se rád dívá na kvalitní filmy především dnešní tvorby. Oblíbených filmu mam velmi dost , takže spíše řeknu , že mám rád seriál Spartakus, Arrow a Vikngs :)

http://filmtip.cooltip.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nacházíte se na stránce FilmTip.Cooltip.cz

Home

Copyright Filmtip.cooltip.cz 2016 | Šablona poskytnuta od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Freepik.com