vikings

Akční Drama Historické Válečné

Vikings

Posted By admin

Seriál Vikings sleduje příběh Ragnara Lothbroka (Travis Fimmel) odvážného vikinga považovaného za největšího hrdinu své doby. Ragnar, který je přesvědčený, že všechno bohatství se skrývá na západě se snaží přesvědčit i o stejném názoru svého vůdce – Earl Haraldson. Earl je ovšem zcela opačného názoru a nechce se stavět v žádné riziko, které by mohlo přinést neúspěch.

 

 

 
[php] include “reklama.php”; [/php]
 

Ragnar má za ženu ostřílenou Lagertha a dvě děti- mladou dceru a syna Bjorna ( Který chce být jednou velkým bojovníkem , jako je nyní jeho otec).

 

Lagertha je známa jako tvůrkyně štítu a i přes fakt, že je pouze ženou prokazuje svoji sílu a odhodlanost jako málokterý muž. Spolu se svým bratrem Rollem, přítelem Lokim a dalšími páru dobrovolníků vyplují i přes přímý zákaz na západ, i když by mohli kvůli tomuto porušení přijít o život. Ochotní stateční bojovníci, kteří se rozhodli následovat Ragnara shledávají po dlouhé cestě přes moře obrovské bohatství v jednom z klášterů, který je naprosto nechráněn. V tomto klášteře kromě ohromného bohatství o kterém si nechávali prozatím pouze snít naleznou také jednoho mnicha, který jako jediný umí jejich jazykem. Ragnar se rozhodne ho ušetřit a spolu s naloupeným bohatstvím štědrého kláštera se vydávají zpátky do vesnice.

 

Jak bude asi vypadat jejich příjezd do vesnice a jak se rozdělí o všechno bohatství se svým vůdcem Earlem? To a mnohem můžeme vidět v seriálu, který nás přenese do života vikingu. Života zcela odlišného od ostatních. Jejich život se totiž neliší pouze uctíváním zcela odlišných bohů, kteří zastávají zcela odlišné názory od křesťanství…. (Desi)

Délka jednoho dílu: 60 Minut

Hodnocení: 82 %

Premiéra:  3.3.2013

Hrají:  Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Gabriel Byrne, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgård, Vladimír Kulich, Elinor Crawley

Stáhnout z Datator Stáhnout z HellSpy

Tagged ,

Autor: admin

Jsem velký filmový a seriálový fanoušek, který se rád dívá na kvalitní filmy především dnešní tvorby. Oblíbených filmu mam velmi dost , takže spíše řeknu , že mám rád seriál Spartakus, Arrow a Vikngs :)

http://filmtip.cooltip.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nacházíte se na stránce FilmTip.Cooltip.cz

Home

Copyright Filmtip.cooltip.cz 2016 | Šablona poskytnuta od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Freepik.com