transformers-3-1

Akční Dobrodružné Sci-fi

Transformers 3

Posted By admin

Pokračování tohoto úspěšného filmu se blíží s českým podtitulem „Temná strana Měsíce“. Právě zde objevila před lety expedice Apollo 11 vesmírné plavidlo a moudře si to nechala pro sebe, respektive pro tajné služby.


Podle Autobotů, kteří už dvakrát dokázali ochránit Pozemšťany před ničivou invazí jejich zlých konkurentů Deceptikonů, to ale byla zásadní chyba. Chyba, která by mohla zničit celou naši civilizaci, pokud nám Autoboti znovu nepomohou. Kromě starých známých plecháčů v čele s Optimem Primem a Bumblebeem se na scénu vrací jejich největší lidský spojenec Sam (Shia LaBeouf), životem a bitvami s roboty otřískaný mladý muž, který chce ze všeho nejvíc konečně začít žít normální život.

Bohužel už ale neuvidíme na scéně Mikaely (Megan Fox), která dělala nějaké velké problémy, a tudíž ji autoři vyškrtli ze scénáře. Ti za ni našli ale velmi dobrou náhradu – Carly (modelka Rosie Huntington – Whiteley). Ta se naneštěstí stane příčinou Samova dalšího angažmá v nekonečném souboji mezi Autoboty a Deceptikony. Ti se totiž rozhodli zlikvidovat celé Chicago, v němž se Carly právě vyskytuje, a tak se Sam chtě nechtě musí do tohoto města vydat, aby se ji pokusil zachránit. A jen tak bokem i celou lidskou rasu. Na scénu přibylo i mnoho dalších postav jako je Samův nadřízený John Malkovich nebo šéfka tajných služeb. Na celý film se diváci mohou podívat ve 3D. (Raptor)

 

Délka filmu: 134 Minut

Hodnocení: 79%

Jiné názvy: Transformers: Dark of the Moon

Premiéra: 30.06.2011

Stáhnout z Datator Stáhnout z HellSpy

Autor: admin

Jsem velký filmový a seriálový fanoušek, který se rád dívá na kvalitní filmy především dnešní tvorby. Oblíbených filmu mam velmi dost , takže spíše řeknu , že mám rád seriál Spartakus, Arrow a Vikngs :)

http://filmtip.cooltip.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nacházíte se na stránce FilmTip.Cooltip.cz

Home

Copyright Filmtip.cooltip.cz 2016 | Šablona poskytnuta od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Freepik.com