simpsonovi-1

Animované Komedie

Simpsonovi

Posted By admin

Kdo by je neznal. Pět žlutých hrdinů, jejichž osudy jsou známé po celém světě. Homer je povaleč. Je hrdý na svoji práci v jaderné elektrárně, jenže vždy se vyskytne problém, který ho nutí premýšlet, a to dělá velmi nerad. Raději si dá velký steak a ten spláchne balíkem plechovek piva. A tak zůstává všechno na jeho milované ženě Marge. Mají tři děti: Barta – roštáka, chytrou Lisu a malou Maggie.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

[php] include “reklama.php”; [/php]

Abychom byli přesní – Bart kašle na školu, dělá samé lumpárny a naschvály, Lisa je pravý opak – chytré a milé děvče, které rádo chodí do školy a rádo se učí, Maggie je velmi zvědává, ale je moc malá na to, aby ještě neco chápala. A abychom nezapoměli – mají hnědého psa jménem Spasitel, kterého si nikdo moc nevšímá. Další příbuzní jsou sestry Marge – Patty a Selma Bouvierovy, Homerův otec Abe, Homerova matka Mona Simpsonová, která je na útěku před zákonem a později v 19. sérii zemře. Místa, ve kterých se seriál odehrává, jsou různorodá, nejčastěji se však děj odehrává ve fiktivním městě Springfield, bydlišti většiny hlavních postav. Jednoduše Simpsonovi.


Simpsonovi nyní beží každý den na Prima cool od 18:30.

Délka filmu: Průměrná délka jednoho dílu je 22 minut

Hodnocení: 92%

Jiné názvy: The Simpsons

Premiéra: Světová premiéra byla : 2. května 1991


Stáhnout z Datator Stáhnout z HellSpy

Tagged

Autor: admin

Jsem velký filmový a seriálový fanoušek, který se rád dívá na kvalitní filmy především dnešní tvorby. Oblíbených filmu mam velmi dost , takže spíše řeknu , že mám rád seriál Spartakus, Arrow a Vikngs :)

http://filmtip.cooltip.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nacházíte se na stránce FilmTip.Cooltip.cz

Home

Copyright Filmtip.cooltip.cz 2016 | Šablona poskytnuta od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Freepik.com