Tipy na: Romantické filmy

lasky-cas-1

Drama Komedie Romantické Sci-fi

Lásky čas

Tim je 21-letý právník, který žije v rodině se svou milující sestrou, starostlivou matku a neobyčejně a chytrým otcem. Jediné co mu opravdu ale chybí je láska. Jeho život byl vždy především o ní a tak po neuvěřitelném zjištění svěřené jeho otcem o možnosti cestování zpátky v čase. Bere tuto šanci jako konečnou příležitost se seznámit s tou pravou láskou svého života, kterou doposud hledal. Jakékoliv rozhodnutí co kdy v životě udělal, může vrátit a pozměnit, samozřejmě s určitými následky. Dokáže Tim tuto neuvěřitelnou rodinnou schopnost patřičně využít a nalezne tak konečně svoji vysněnou lásku? Přeci jen by mohl mít nějakou šanci, a pokud ne, tak se přeci může kdykoliv vrátit v čase zpět.
 

[php] include “reklama.php”; [/php]

 

 

Délka filmu: 123 Minut

Hodnocení: 80 %

Jiné názvy:About Time

Premiéra: 7.11.2013

 

Hrají: Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Bill Nighy, Lydia Wilson, Lindsay Duncan, Tom Hollander, Margot Robbie, Will Merrick, Vanessa Kirby, Tom Hughes, Clemmie Dugdale, Lisa Eichhorn, Catherine Steadman, Amanda Renberg, Lee Asquith-Coe, Rowena Diamond, Richard Griffiths

 

Read More
prci-prci-prcicky-skolni-sraz-velke

Komedie Romantické

Prci, prci, prcičky: Školní sraz

Jablečný koláč coby trenažer prvního sexu už nečekejte. Jinak se ale hrdinové komediální série Prci, prci, prcičky příliš nezměnili, i když jako dospělí spíš než erotické úspěchy sbírají trapasy a ztráty. Třináct let poté, co prvním dílem vyvolali mohutnou erupci pubertálních komedií, se na scénu vracejí prakticky všichni oblíbení „sexuální štvanci“, včetně Jimova táty a Stiflerovy mámy.


 
 

[php] include “reklama.php”; [/php]
Vy se proto raději připravte. Pro jistotu na všechno. Nejvhodnější záminkou k setkání všech postav byl podle scenáristů školní sraz. Trocha bilancování – Jim (milovník koláčů) žije s Michelle (milovnice hudebních táborů) v manželství, kterému pomalu dobíhá setrvačník. Oz (největší slušňák) je úspěšný televizní sporťák, ale doma mu to neklape, protože chodí s typickou blbou blondýnou. Z Kevina se stal podpantoflák, Finch se snaží vypadat jako světák, jímž ve skutečnosti není ani omylem, jen Stifler se vůbec nezměnil. Pořád je to idiot a magnet na maléry všeho druhu. Jenže tenhle sraz nebude jenom o bilancování. Hoši si vzpomenou, co velkého na střední od života čekali, jak málo toho ve skutečnosti dostali, a rozhodnou se to napravit. Jak už to tak v téhle sérii bývá, mít dobrý plán nestačí, protože se to vždycky nakonec nějak zvrtne a realita pak pekelně bolí. (oficiální text distributora)

 

Délka filmu: 113 Minut

Hodnocení: 85 %

Jiné názvy: American Pie: Reunion

Premiéra: 5.4.2012

Hrají: Alyson Hannigan, Seann William Scott, Mena Suvari, Jason Biggs, Katrina Bowden, Tara Reid, Shannon Elizabeth, Chris Klein, Jennifer Coolidge, Thomas Ian Nicholas, Dania Ramirez, Eddie Kaye Thomas, Eugene Levy, Chris Owen, Jay Harrington, Molly Cheek, John Cho, Natasha Lyonne, Jeremy Ambler, Ali Cobrin

 

Read More
NAV5be7c5_tri

Akční Dobrodružné Romantické

Tři mušketýři

Postavy čtyř hrdinů bez bázně a hany, kteří se bijí ve jménu francouzského krále a snaží se překazit intriky pletichářského kardinála, zrádného vévody z Buckinghamu a dvojité agentky milady de Winter, snad netřeba představovat.


 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

 

[php] include “reklama.php”; [/php]

Z původní románové epopeje Alexandra Dumase staršího, četných převyprávění i nespočtu filmových převedení je všechny důkladně známe. Paul W. S. Anderson ve své moderní interpretaci ctí reálie příběhu a své novodobé ztvárnění hodlá přiblížit výpravnosti původního literárního díla. (oficiální text distributora)

 

Délka filmu: 110 Minut

Hodnocení: 70%

Jiné názvy: Three Musketeers

Premiéra: 20.10.2011

Hrají: Logan Lerman, Ray Stevenson, Matthew MacFadyen, Luke Evans, Mads Mikkelsen, Christoph Waltz, Milla Jovovich, Orlando Bloom, Juno Temple, James Corden, Til Schweiger, Paul Haslinger

Read More
35981-8300898-4

Fantasy Komedie Romantické

Půlnoc v Paříži

Mladý pár Gil (Owen Wilson) a Inez (Rachel McAdams), který se má na podzim brát, přijíždí s jejími rodiči do Paříže. Gil je nevýznamným spisovatelem, který miluje Paříž a chtěl by se sem po svatbě přestěhovat.

 
 
 
 
 
 

 
 

 
 

 
 

 

[php] include “reklama.php”; [/php]

Ovšem Inez jeho romantickou představu nesdílí a nemyslí si, že toto město bylo ve 20. letech minulého století zlatým věkem. Jednoho večera jde Inez se svými přáteli tancovat a Gil se prochází noční Paříží. Jeho půlnoční zážitky mu odhalí Paříž v jiném světle a ovlivní nejen jeho budoucí život. Žije v iluzi, kterou lidé někdy trpí a domnívá se, že život ostatních lidí by byl pro něho daleko lepší. (oficiální text distributora)

 

Délka filmu: 94 Minut

Hodnocení: 80%

Jiné názvy: Midnight in Paris

Premiéra: 22.09.2011

Hrají: Rachel McAdams, Marion Cotillard, Alison Pill, Adrien Brody, Owen Wilson, Michael Sheen, Léa Seydoux, Kathy Bates, Tom Hiddleston, Corey Stoll, Kurt Fuller, Gad Elmaleh, Olivier Rabourdin, Daniel Lundh, Guillaume Gouix, Michel Vuillermoz, Carla Bruni, Nina Arianda

Read More
blazniva-zatracena-laska-ryan-gosling-steve-carell-warner-bros-cz

Drama Komedie Romantické

Bláznivá, zatracená láska

Čtyřicetiletý Cal Weaver (Steve Carell) prožívá svůj sen – má dobrou práci, hezký dům, skvělé děti a za manželku lásku ze střední školy.


 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 

[php] include “reklama.php”; [/php]

Když ale zjistí, že ho jeho žena Emily (Julianne Moore) podvádí a chce se s ním rozvést, jeho „dokonalý“ život vezme rázem za své. A co je horší – Cal se ocitne ve světě svobodných, jenže sám už několik desítek let nerandil, a tak zažívá jeden neúspěch za druhým. Volné večery tráví sám v místním baru, kde utápí špatnou náladu. Cala vezme pod ochranu Jacob Palmer (Ryan Gosling) – pohledný sportovec lehce po třicítce. Aby Jacob Calovi pomohl zapomenout na jeho ženu a začít nový život, otevře mu zcela nové obzory: flirtující ženy, pánské jízdy a také nový styl. Cal a Emily nejsou jediní, kdo hledá lásku. Calův třináctiletý syn Robbie se zamiloval do sedmnáctileté chůvy Jessicy, která si zase myslí na Cala. Navzdory Calovu „znovustvoření“, jeho srdce nelze předělat a zdá se, že právě to ho stále vede tam, kde začal. (oficiální text distributora)

 

Délka filmu: 118 Minut

Hodnocení: 78%

Jiné názvy: Crazy, Stupid, Love

Premiéra: 15.09.2011

Hrají: Emma Stone, Ryan Gosling, Julianne Moore, Steve Carell, Marisa Tomei, Beth Littleford, Analeigh Tipton, Kevin Bacon, Joey King, Crystal Reed, Liza Lapira, Reggie Lee, Jonah Bobo, Josh Groban, Micaela Johnson, Amanda Westlake, John Carroll Lynch

Read More
326615_db3b61

Komedie Rodinné Romantické

Ošetřovatel

Zvířata ve Franklin Park Zoo zbožňují svého laskavého ošetřovatele Griffina Keyese (Kevin James). Griffin, kterému je příjemněji ve společnosti lva než ve společnosti ženy, usoudí, že jedinou jeho možností, jak najít dívku svých snů, je odejít ze zoo a najít si zajímavější práci.

 
 
 
 
 
 

 
 

 
 

 
 

 

[php] include “reklama.php”; [/php]

Zvířata se v záchvatu paniky rozhodnou porušit svá prastará pravidla mlčení a odhalí své největší tajemství: umí mluvit! Aby Griffina přiměla zůstat, rozhodnou se mu udělit lekce seznamování a dvoření – ve zvířecím stylu. (oficiální text distributora)

 

Délka filmu: 104 Minut

Hodnocení: 61%

Jiné názvy: Zookeeper

Premiéra: 1.9.2011

Hrají: Kevin James, Adam Sandler, Sylvester Stallone, Jon Favreau, Rosario Dawson, Ken Jeong, Leslie Bibb, Donnie Wahlberg, Faizon Love, Judd Apatow, Cher, Thomas Gottschalk, Joe Rogan, Billy Silvia, Americo Presciutti, Dan Marshall

Read More
jak-jsem-poznal-vasi-matku-1

Komedie Romantické

Jak jsem poznal vaši matku

Jednotlivé díly začínají vyprávěním Teda v roce 2030. Ted Mosby (hlas Boba Segeta) vykládá svým dětem (dcera a syn) různé příběhy, které vedly k tomu, jak potkal jejich matku. Tyto příběhy (většinou vtipné) jsou hlavním dějem seriálu, jehož hlavními postavami jsou Ted (Josh Randor), Marshall (Jason Segel), Lily (Alyson Hannigen), Barney (Neil Patrick Harris) a Robin (Cobie Smulders).

Děj začíná v roce 2005. Ted, 27-letý architekt, žije se svými přáteli z vysoké školy, kterými jsou Marshall a Lily. Marshall je student práv a Lily učitelka v mateřské školce. Jsou spolu téměř 9 let a Marshall ji požádá o ruku.


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

[php] include “reklama.php”; [/php]

Jejich zasnoubení způsobí to, že Ted zatouží po vážném vztahu a manželství. A tak začne hledat svou vyvolenou pomocí svého kamaráda Barneyho. Barney je pravý opak Teda a dal by se označit za sukničkáře. Když zajdou do baru a Barney použije na jednu dívku svou oblíbenou větu: „Znáš už Teda?“, seznámíme se s Robin. Kanadská mladá ambiciozní televizní reportérka, která ovšem dostává jen podřadné reportáže. Do té se Ted okamžitě zamiluje. Ona ovšem jeho pocity nesdílí. Později jsou spolu pouze jako velmi dobří kamarádi. Postupně se seznamujeme s vtipnou minulostí každého z party a s jejich rodinami. Děj se odehrává v prostředí New Yorku.

 

Nyní si povíme něco o hlavních hrdinech tohoto amerického seriálu.

Ted Mosby ( Josh Radnor )

Ted Mosby pracuje jako architekt. Jeho největším životním přáním je oženit se, čemuž se snaží přiblížit v jednotlivých dílech. Tak trochu závidí Lily a Marshallovi jejich vztah, protože dívky, se kterými se seznamuje, nemají zájem se vázat. Jeho nejlepším přítelem je Marshall. Ovšem, když je o tom vždy řeč, tak se na jeho místo hlásí jeho druhý nejlepší kamarád Barney.

Marshall Eriksen ( Jason Segel )

Marshall studuje právnickou fakultu, a když Barney a Ted potřebují právníka, je tu vždy nablízku se svou právnickou radou. Pochází z velké rodiny, která bydlí ve městě St.Cloud v Minesotě. A když píšu z velké, tak to myslím doslova. Dalo by se říct, že Marshall se svými necelými 2 metry patří v rodině k těm menším. Je zasnoubený s Lily, která bydlí s ním a Tedem v jednom bytě.

Lily Aldrin ( Alyson Hannigan )

Lily pracuje jako učiteleka v mateřské školce. Bydlí s Tedem a Marshallem. Její zálibou je malování a umění vůbec. Robin se stane její nejlepší kamarádkou. Je úžasná kuchařka a Marshallovi dokonalou partnerkou.

Barney Stinson ( Neil Patrick Harris )

Barney pracuje pro jednu korporátní společnost jménem Altrucel, kde později začne pracovat i Marshall. Jaká je jeho přesná pozice se ale nikdy nedozvíme. Barneyho základním pravidlem je, že vždy a všude nosí oblek. Má dokonce celou velkou skřín, kde má jen tyto drahé a nejspíše kvalitní obleky. Odtud také pochází jeho oblíbená hláška: „Suit up!“ (Nahoď oblek!). Barney, co se vztahu k ženám týče, je pravý opak Teda. Kvůli seznámení je ochoten udělat téměř cokoliv. O svých podivných fíglech a podfucích dokonce sepíše vlastní knihu Playbook (kniha je dokonce k sehnání v českých knihkupectvích). Jeho zájmy jsou laser game, strip club, foxy boxing, nošení obleků, doutníky, ženy…

Robin Sherbatsky ( Cobie Smulders )

 

Robin pochází z Kanady (tudíž je zvyklá na opravdu kruté zimy oproti ostatním) a pracuje jako reportérka pro televizní stanici Metro News One, kde dostává ty nejméně zajímavé reportáže. Nakonec po tom, co za peníze (od Barneyho) říká různá nekorektní slova do televize, zjistí, že její reportáže vůbec nikdo nesleduje, dokonce ani její šéf. S Tedem má velmi komplikovaný vztah, ale má ho velmi ráda. Její kariérní i životní cesta bude také velmi propletená. S Lily tvoří silnou dvojku.

Některé z vtipů v tomto seriálu :

Barney: (na Teda) Radši si najdi jiný pohlaví, protože tvoje členství u mužů právě ruším.

Starší Ted: Bylo to tak zlé, že Barney zkusil být svým vlastním parťákem.
Barney: (na ženu v baru) Ahoj. Už mě znáš?

Barney: Co má Carlos, co já ne?
Robin: Rande dnes večer?
Lily: Oh, zastavit, přetočit, pustit znovu!
Robin: (udělá zvuk přetáčení) Rande dnes večer?

budoucí Ted: Tak děti, chtěly byste slyšet příběh o tom, jak jsem jednou ohluchnul?
syn: (na svoji sestru) Proč se vůbec ptá?
dcera: Já vím, stejně nám to řekne.

Barney: Teda, tam venku je to úžasný. Udělal jsem tolik dobrýho, že z toho mám duševní erekci. To, jak se rozzáří tváře těch méně šťastnejch, když jim dáš horký výživný jídlo. Je na světě lepší pocit?                                                                             Robin: Ještě včera bylo nejlepší, když ti někdo cucá prsty na nohou. A jaks to řekl, chtěl sis plácnout se svojí nohou.

Ted: No tak, musíš jíst. Co ti mám přinést?
Marshall: Pivo.
Ted: Ne, to jsi měl k večeři.
Marshall: Dobře. Tak si dám zbytky.

Premiéra prvního dílu byla 19. září 2005. Kompletně natočeno je zatím 6 sérií po 20 až 24 dílech. V lednu 2012 pokračuje v Americe vysílání sedmé série. V Česku premiérově vysílá seriál How i met your mother Prima Cool. Seriál můžete shlédnout zdarma například na http://himym.kinotip.cz/.

Doporučuji velmi vtipný a zábavný seriál.

Délka filmu: Průměrná délka jednoho dílu 30 Minut

Hodnocení: 89%

Jiné názvy: How I Met Your Mother ( HIMYM )

Premiéra: 19. Září 2005

Hrají: Josh Radnor(Ted Mosby), Jason Segel(Marshall Eriksen), Neil Patrick Harris(Barney Stinson), Alyson Hannigan(Lily Aldrinová), Cobie Smulders(Robin Scherbatsky), David Henrie, Lyndsy Fonseca, Alexis Denisof, Jayma Mays, Eva Amurri, Morena Baccarin, Amy Acker, Mandy Moore, Valerie Azlynn, Danica McKellar, Elizabeth Bogush, Preston Bailey, Heidi Klum, Hayes MacArthur, Bob Saget, Tom Lenk, David Burtka, James Tupper, Erin Cardillo, Britney Spears, Sarah Chalke, Eric Allan Kramer, Neil Jackson, Nikki Griffin, Sharon Madden, Maggie Wheeler, John Cho, James Van Der Beek, Enrique Iglesias, Harry Groener, Jane Seymour, Patricia Belcher, Abigail Spencer, Ashley Williams, Lucy Hale, Jessica Barth, America Olivo, Alyssa Shafer, April Bowlby, Anne Dudek, Floyd Van Buskirk, Nate Torrence, Vanessa Lee Evigan, Lindsay Price, Camryn Manheim, Samm Levine, Kathleen Rose Perkins, Caroline Lagerfelt, Jacqueline Piñol, Rachel Specter, Alan Thicke, Deanna Russo, Erinn Bartlett, Busy Philipps, Vanessa Minnillo, Katie Walder, Hallie Lambert, Megan Mullally, Kristen Schaal, Kelly Stables, Arielle Vandenberg, Heidi Herschbach, Betsy Rue, Marshall Manesh, Martin Starr, Michele Nordin, Orson Bean, Michelle Noh, Adriana Lima, Laura Prepon, Cedric Yarbrough, Robert Wisdom, Wayne Brady, John Getz, Darcy Rose Byrnes, Eric Braeden, Nicole Taylor, Alexis Krause, Beth Riesgraf, Danneel Harris, Renée Taylor, Shammy Dee, Courtney Ford, Buck Kartalian, Rachel Bilson, Christine Woods, Scoot McNairy, Jamie-Lynn Sigler, Raquel Alessi, Jae Head, Amanda Peet, Will Forte, Meredith Scott Lynn, Jennifer Lopez, Kate Micucci, Deanna Webb, Zachary Gordon, Kevin Heffernan, Christina Pickles, Malin Åkerman, Carrie Underwood, Dwight Hicks, Heather Morris, Selita Ebanks, Michael York, Rick Malambri, Michele Boyd, Joe Manganiello, Tess Parker, Catherine Reitman, Camila Greenberg, Jon Bernthal, Jennifer Morrison, Kim Kardashian, Jorge Garcia, Sarah Campbell, Tiffany, Kyle MacLachlan, Bob Odenkirk, Nicole Scherzinger, Virginia Williams, Dawn Olivieri, Vanessa V. Johnston, Cristine Rose, Candice Accola, Ray Wise, Annie Ilonzeh

Read More
320470_450da0

Drama Romantické

Voda pro slony

Jacob Jankowski (Robert Pattinson) skládal závěrečné zkoušky na veterině, když se dozvěděl, že oba jeho rodiče zemřeli při autonehodě. Bez rodiny a bez peněz Jacob netušil jak dál, ale osud ho zavál do vlaku světového cirkusu Benzini. Hospodářská krize právě vrcholila a pro Jacoba, stejně jako pro spoustu dalších, cirkus znamenal spásu, ačkoliv to byl svět s úzce vymezenými iracionálními pravidly, s vlastním pojetím života i smrti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[php] include “reklama.php”; [/php]

Jako téměř dostudovaný veterinář dostal Jacob na starost cirkusový zvěřinec včetně cirkusových běloušů, krásné krasojezdkyně a hvězdy volné drezury koní – Marleny (Reese Witherspoon). Marlenu k cirkusu přivedla láska k nesprávnému muži – charismatickému, ale zvrhlému a násilnickému řediteli cirkusu (Christoph Waltz). S Jacobem ji od začátku pojila nejen láska ke zvířatům, ale také vztah ke slonici Rosie, která se k cirkusu dostala jako obrovská šedivá naděje, nové číslo, které mělo cirkus zachránit před úpadkem. Jak ale s Rosie číslo nacvičit, když nebyla schopná poslechnout ani jednoduché příkazy? Pouto, které mezi touto nesourodou trojicí postupně vzniklo, bylo založeno na důvěře a lásce, a nakonec se pro všechny tři stalo jedinou nadějí na přežití.

Výpravná romance z cirkusového prostředí 30. let minulého století o zakázané lásce, která se zrodí na magickém místě plném dobrodružství, zázraků a nebezpečí, vznikla podle celosvětového knižního bestselleru Sary Gruenové. Hlavní role ztvárnili držitelka Oscara Reese Witherspoon a hvězda ságy Stmívání Robert Pattinson. (oficiální text distributora)

 

Délka filmu: 121 Minut

Hodnocení: 77%

Jiné názvy: Water for Elephants

Premiéra: 12.05.2011

Hrají: Reese Witherspoon, Christoph Waltz, Robert Pattinson, Hal Holbrook, James Frain, Paul Schneider, Dan Lauria, Ken Foree, Tim Guinee, Ashley Palmer, Brad Greenquist

Read More
zkus-me-rozesmat-1

Komedie Romantické

Zkus mě rozesmát

Hlavní postavou je plastický chirurg, který používá jako sváděcí taktiku vymyšlenou manželku, která ho terorizuje a ponižuje. Když však potká svou osudnou dívku, tak se mu lež vymstí a jeho věrná asistenka musí předstírat právě jeho ženu.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[php] include “reklama.php”; [/php]

Do této lži se ovšem zamotá a skončí u několika dalších, postupně se vloží i jeho vymyšlené děti a všichni se společně vydávají na víkend na Havaji, který jim všem zcela změní život.

 

Délka filmu: 116 Minut

Hodnocení: 76%

Jiné názvy: Just Go with It

Premiéra: 14.04.2011

Hrají: Jennifer Aniston, Adam Sandler, Nicole Kidman, Bailee Madison, Eric West, Dave Matthews, Rachel Specter, Elena Satine, Kent Avenido, Brooklyn Decker, Dana Goodman, Jonathan Loughran, Peter Dante

Read More
laska-a-jine-zavislosti-1

Drama Komedie Romantické

Láska a jiné závislosti

Maggie (Anne Hathaway) je krásná a smyslná umělkyně, která se nenechá od nikoho ani ničeho spoutat. Jamie (Jake Gyllenhaal) je charizmatický byznysmen, který má svou přiležitost ukázat, jak je dobrý v tomto oboru, když jeho šéf vynalezne nový neznámý lék jménem Viagra.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[php] include “reklama.php”; [/php]

Jamie má talent na balení holek, a tak když jednou potká Maggie v  jedné čekárně, trvá mu jen pár minut na domluvení rande. Stejně dlouho trvá, než vzájemné romantické oťukávání skončí v posteli.

Většina normálních vztahů se vyvíjí od lásky k sexu. Ten jejich se ale bohužel vyvíjí  přesne opačně. Vztah Maggie a Jamieho se tedy od první chvíle vyvíjí špatným směrem. Oba dva si ovšem po čase uvědomí, že se milují, a tak se dostanou pod vliv nejrozšířenější drogy, kterou je láska. (Desi)

 

Délka filmu: 112 Minut

Hodnocení: 74%

Jiné názvy: Love and Other Drugs

Premiéra: 07.04.2011

Hrají: Anne Hathaway, Jake Gyllenhaal, Judy Greer, Gabriel Macht, Hank Azaria, Oliver Platt, Jaimie Alexander, George Segal, Katheryn Winnick, Jill Clayburgh, Nikki Deloach, Natalie Gold, Kate Jennings Grant, Kimberly Scott, Josh Gad

Read More

Copyright Filmtip.cooltip.cz 2016 | Šablona poskytnuta od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Freepik.com