Tipy na: Pohádky filmy

max1396014294-frontback-cover

Články Pohádky

DVD filmy pro malé i velké

Letní prázdniny jsou sice ještě poměrně daleko, ovšem stále se blíží a to nás nutí popřemýšlet nad tím, zda máme vymyšlené či dokonce nakoupené dárky pro naše nejmenší za vysvědčení. Celý rok se přece děti ve škole snažily, zaslouží si proto nějakou odměnu. Už víte, čím vašim malým nezbedům uděláte radost? Vaše děti mají jistě rády pohádky, kdo by také neměl? Zavítejte proto do internetového obchodu Filmnadvd.cz. Najdete zde velmi pestrou nabídku různých filmů. (more…)

Read More
ertova-nevesta-1

Pohádky

Čertova nevěsta

V království, kde král jezdí jen na lovy, prosí netrpělivá královna svatou Kryšpínu o miminko. Když jí dojde trpělivost, obrátí se na čerta, žijícího nedaleko ve starém rozpadlém mlýně, a královně se zakrátko narodí holčička. Malá princezna vyrůstá po boku Štěpána, který je synem královniny komorné, a časem se do sebe zamilují.


Když vyjde najevo, že královna podepsala smlouvu s čertem a princezna se má stát v den svých osmnáctých narozenin Luciperovou nevěstou, uspořádá král ples, kde se má Štěpánka zasnoubit s princem z jiné země, a tak uniknout svému osudu. Jedním z nápadníků je i Luciper, kterého však Štěpánka odmítne. Ten ji zakleje do přízraku, zjevujícího se pak každou noc na terasách zámku. Štěpán se ji rozhodne vysvobodit a pustí se do boje proti peklu. Svou odvahou a především silou své lásky vykoná tři úkoly, které mu čert zadá. Při posledním úkolu svou chytrostí přemůže dokonce i samotného Lucipera a svou Štěpánku vysvobodí z moci pekla. Oba je pak čeká krásný a pohádkový život. (oficiální text distributora)

 

Délka filmu: 101 Minut

Hodnocení: 68%

Jiné názvy:

Premiéra: 28.04.2011

Hrají: Václav Šanda, Eva Josefíková, Sabina Laurinová, David Suchařípa, Jana Andresíková, Barbora Munzarová, František Němec, Jan Kuželka, Karel Zima, Nina Horáková, Veronika Nová, Barbora Fišerová, Antonín Hardt, Alexander Hemala, Eva Novotná, Petr Vágner, Venuše Humheyová, Martin Lukáč, Sabina Schulzová, Daniela Radosa, Milan Bísek, Jiří Kohout, Šárka Božková, Maria Kružíková, Ben Petra Messaund, Jitka Jirsová, Filip Banžak

Read More
fimfarum---do-tretice-vseho-dobreho-3d-1

Pohádky

Fimfárum – Do třetice všeho dobrého 3D

Stručně o nových pohádkách: v pohádce Jak na Šumavě obři vyhynuli se štáb filmového týdeníku vypraví do šumavských hvozdů odhalit pravdu o tom, zda tam opravdu žijí nebo nežijí obři, hrající pradávnou hru „na většího“.
V pohádce O kloboučku s pérkem sojčím aneb Král měl tři syny si král zapomene svůj klobouček se sojčím pérkem vysoko v horách a zasteskne se mu po něm.


Cesty do hor jsou však složité, a je otázkou, zda dojede Rychlomilův Bugasseratti nebo Bull-Bagr Speciál královského syna Siloslava. Nebo že by přeci jen moped třetího Honzy? A může se královský syn stát absolutním mistrem světa všech závodů a všech kategorií?
Nejdelší pohádka Rozum a Štěstí řeší kardinální otázku, zda se dá žít bez Rozumu, nebo bez Štěstí. Když pak spolu pan Rozum a pánisko Štěstí uzavřou sázku, rozhodnutí o jejich nepostradatelnosti má potvrdit hloupý pasák prasat Ludvík.

V novém Fimfáru jsou vedle tradičních fimfárovských tvůrců (tandem Vlasty Pospíšilové a Petra Poše) úplně mladí, začínající tvůrci, pro které je to příležitost prokázat svůj talent a ukázat poprvé svoje nadání divákům ve všech českých kinech i v zahraničí. Nejkratší pohádku natočilo mladé dámské duo Kristina Dufková a Denisa Grimmová Abrhámová. V nejdelší pohádce se pak režisér David Súkup spojil se španělskou výtvarnicí Patricií Ortiz Martinéz. Je to první Fimfárum, ve kterém jsou ženy v přesile. Vedle Jana Wericha tentokrát tvůrci vyzvali ke spolupráci např. Otu Jiráka, Jiřího Macháčka, Miroslava Krobota, Romana Říčaře nebo Miroslava Vladyku. (oficiální text distributora)

 

Délka filmu: 75 Minut

Hodnocení: 70%

Jiné názvy: Fimfarum – The Third Time Lucky

Premiéra: 10.2. 2011

Hrají: Jan Werich, Jiří Macháček, Miroslav Krobot, Ota Jirák, Roman Říčař, Miroslav Vladyka

Read More

Copyright Filmtip.cooltip.cz 2016 | Šablona poskytnuta od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Freepik.com