Oblíbené filmové žánry

161003b

Články

Oblíbené filmové žánry

Posted By admin

Sledování filmů a televizních pořadů patří k běžnému životu každého z nás. Lidé se dívají na filmy, protože je to určitý druh zábavy, který dokáže člověka rozesmát, rozplakat nebo ho donutí se zamyslet nad svým životem. Existuje celá řada filmových žánrů. Některé jsou velmi oblíbené a patří do filmografie každého z nás, jiné jsou zcela specifické a osloví pouze určitou skupinu lidí. Mezi nejoblíbenější filmový žánr patří jednoznačně komedie. Ty se dále dělí na rodinné, romantické, parodie a mnohé další. Kdo by také neměl rád komedie, když vás přimějí se zasmát i po náročném dni a sami se vidíte v jednotlivých postavách. Uvolní vás a cítíte se dobře.

Mezi další oblíbené žánry patří kategorie thriller a drama. Tyto žánry jsou si navzájem velmi podobné a mají něco společného. Nutí diváka celý příběh bedlivě sledovat od začátku do konce díky osudům jednotlivých postav. Vzbuzují v divákovi emoce a pořádnou dávku napětí. Většina filmů neodpovídá pouze jednomu žánru, nýbrž kombinaci hned několika z nich. Často jsou thrillery a dramata spojována také s akčními, fantasy, detektivními nebo hororovými žánry.

Poměrně specifickým odvětvím filmových žánrů jsou horory. Ty můžeme opět rozdělit do několika kategorií. Horory se například týkají nadpřirozeného zla v podobě duchů, upírů a dalších smyšlených fantasy postav. Dále se může jednat o klasické home invasion horory, kdy se hlavní postava skrývá v budově před vrahem, který ji pronásleduje. Horory mnohdy nemají jiný význam než v divákovi vzbudit negativní emoci, kterou je především osobní strach. Mezi další oblíbené filmové žánry patří akční, animované, sci-fi, krimi, muzikál, historický a spousta dalších. Ať už máte rádi jakékoli filmy, prohlédněte si nabídku internetového obchodu FilmnaDVD.cz, kde si určitě vyberete i vy.

Stáhnout z Datator Stáhnout z HellSpy

Autor: admin

Jsem velký filmový a seriálový fanoušek, který se rád dívá na kvalitní filmy především dnešní tvorby. Oblíbených filmu mam velmi dost , takže spíše řeknu , že mám rád seriál Spartakus, Arrow a Vikngs :)

http://filmtip.cooltip.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nacházíte se na stránce FilmTip.Cooltip.cz

Home

Copyright Filmtip.cooltip.cz 2016 | Šablona poskytnuta od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Freepik.com