the-imitation-game-poster-610x250

Drama Thrillery Válečné

Kód Enigmy

Posted By admin

Alana Turing (Benedict Cumberbatch) je britský matematik a kryptoanalytik, který je celý život provázen hádankami, tajnými šifrovacími kódy a dalšími utajenými zprávami. Tohoto, tak trochu “podivína” bude Británie potřebovat v nejtěžším úkolu, který může zkrátit 2 světovou válku o několik let a zachránit tak miliony lidí. Jak si ovšem Alan poradí s šifrovacím zařízením, které se každý den kompletně celé mění? Dokáže se stát součástí týmu a vytvořit, něco co ještě nikdo nedokázal? Šifrovací stroj Enigma totiž není sousto pro běžného člověka. Tím ovšem Alan rozhodně ale není, že?…Snímek natočený podle skutečné události.

Délka filmu:135 Minut

Hodnocení: 83%

Další názvy: Imitation Game
Premiéra: 29.01.2015

Hrají: Benedict Cumberbatch, Keira Knightley, Matthew Goode, Mark Strong, Charles Dance, Allen Leech, Tuppence Middleton, Rory Kinnear, Matthew Beard, Tom Goodman-Hill, Steven Waddington, Lee Asquith-Coe, Alex Lawther, Victoria Wicks, Winston Churchill (a.z.), Adolf Hitler (a.z.)

Stáhnout z Datator Stáhnout z HellSpy

Tagged , , , , , , , ,

Autor: admin

Jsem velký filmový a seriálový fanoušek, který se rád dívá na kvalitní filmy především dnešní tvorby. Oblíbených filmu mam velmi dost , takže spíše řeknu , že mám rád seriál Spartakus, Arrow a Vikngs :)

http://filmtip.cooltip.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nacházíte se na stránce FilmTip.Cooltip.cz

Home

Copyright Filmtip.cooltip.cz 2016 | Šablona poskytnuta od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Freepik.com