Tipy na: Horory filmy

lovci_duchu

Drama Fantasy Horory Komedie Mysteriózní Thrillery

Lovci duchů

Sam a Dean Winchestrovi , dva bratři kteří hledají svého ztraceného otce nebyli vychováni jako klasické děti hrající si na schovávanou a ani nebyli zvyklý na vyprávění strašidelných příběhů a báchorek po nocích, ale byli vychováni jako rekruti bojující se zlými duchy a monstry, které žijí mezi námi. Sam je vysokoškolský student práv, který se snaží vyhnout minulosti jeho rodiny na rozdíl od jeho bratra Deana.
(more…)

Read More
skrys-1

Horory Mysteriózní Thrillery

Skrýš

Hlavní roli zde má forenzní psychiatrička Cara Jessupová, která se zabývá vážnými případy psychických poruch, převážně případy, které jí doporučí její otec. Sama má za sebou velkou rodinnou tragédii a péče o dceru Samanthu jí činí problémy. Jednou se setká s případem Davida Bernburga.
 

 

 
 

 

 
 

 
 

 
 

 

 
[php] include “reklama.php”; [/php]
Zpočátku se zdá jako obyčejný mladík, který se stal obětí nehody, po které je připoután na invalidní vozík. Poté ale David zvedne telefon a najednou se promění v Adama Sabera. Cara je přesvědčená, že jde o typickou poruchu osobnosti a David si pouze tvoří alter ego jako únik před nepříznivou realitou. Ale jak je možné, že Adam může chodit? Jak je možné, že vznikly dva rozdílné rentgenové snímky? Něco není takové, jaké se zdá. Když poté Cara zjistí, že David je 25 let mrtvý, je zase na začátku. Ale to už začínají záhadně umírat lidé z jejího nejbližšího okolí. Nejdříve začnou kašlat, poté jim na zádech vyraší vyrážka podobná kříži a těsně před smrtí začnou vykašlávat hlínu.

Nejvíc ji ale rozhodí, když zjistí, že i Adam Saber je dávno mrtvý a David-Adam se začne měnit v další alter ega. A aby toho nebylo málo, na zádech Samanthy se objevila vyrážka…

Film je plný napínavých okamžiků, jemně podkreslující hudby a dokonalého napětí. Celou dobu se snažíte hádat, jak to vlastně se záhadným mužem, který má pošramocenou psychiku, je doopravdy. Film vás nutí vymýšlet více či méně bláznivé dedukce, ale závěr vás i tak nesmírně překvapí. Zachrání Cara alespoň někoho ze své rodiny? Podaří se jí bláznivé zabíjení zastavit? A co vlastně je ta avizovaná skrýš? Tajemná hra s vašimi nervy právě začíná.( Autor : Danitka )

 

Délka filmu: 112 Minut

Hodnocení: 71%

Jiné názvy:Shelter

Premiéra: 12.10.2011

Hrají: Julianne Moore, Jonathan Rhys Meyers, Jeffrey DeMunn, Brooklynn Proulx, Brian Anthony Wilson

Read More
za-svitu-mesice-1

Fantasy Horory

Za svitu měsíce

Mick je nesmrtelný soukromý detektiv z Los Angeles, který se nikdy nesmířil se svým osudem být navždy upírem.V jeho profesi soukromého detektiva jsou jeho vyvinuté smysly a nadpřirozené schopnosti velmi důležité a nápomocné k odhalení tech nejtěžších případů, které vůbec existují.


Kdysi dávno pracoval Mick na případu únosu malé dívky a zjistil, že za únosem stojí jeho manželka Coraline a při záchraně dítěte ji zabíjí. Od té doby se snaží být malé dívce Beth vždy nablízku, a když nastává jakýkoliv větší problém, je připraven zasáhnout a ochránit ji.

Z malé Beth vyrostla krásná a ambiciózní reportérka pro BuzzWire. Opětovné setkání Micka a Beth nedá na sebe dlouho čekat. Pouštějí se spolu do náročných případů, o kterých následně Beth píše ty nejvíce sledované články. Citové pouto mezi nimi je stále hlubší. Beth postupem času porozumívá Mickovým potřebám a snaží se mu je co nejvíce ulehčit.

Postavy :

Mick St. John – Alex O’Loughlin
Beth Turner – Sophia Myles
Josef Konstantin – Jason Dohring
Coraline – Shannyn Sossamon
Guillermo – Jacob VargasJosh Lindsey – Jordan Belfi
Carl Davis – Brian J. White
Benjamin Talbot – Eric Winter
Logan – David Blue

 

Délka filmu: 17×45 Minut

Hodnocení: 85%

Jiné názvy: Moonlight

Premiéra:  Alex O’Loughlin, Jason Dohring, Sophia Myles, Brian J. White, Shannyn Sossamon, Jacob Vargas, Holly Valance, Rudolf Martin, Tami Roman, Jordan Belfi, David Blue, Eric Winter, Sarah Foret, David Haley, Christopher Cousins, Edoardo Ballerini, Victoria Pratt, Robin Thomas, Daniel Goldman, Abigail Spencer, Claudia Black, Kathleen Munroe, Lorena Segura York, Jonathan LaPaglia, Lisa Sheridan, Shoshana Bush, Manuel Urrego, Martin Spanjers, Michelle Lee, Deanna Smith, Paul Rae, Karina Michel, Adele Jones, Alex Fernandez, Bonnie Burroughs, Ksenia Solo,Peyton List, Nick Tarabay, Patrick Fischler, Shelbie Bruce, Jill Latiano, Meredith Monroe, Bitsie Tulloch, Heather Stephens, Brandon Molale, Alice Greczyn

Read More
kazatel-1

Akční Horory Sci-fi Thrillery

Kazatel

KAZATEL, post apokalyptický sci-fi thriller zasazený do alternativního světa – do světa zpustošeného staletími válek mezi lidmi a upíry. Příběh se točí kolem legendárního Kazatele-bojovníka (Paul Bettany) z poslední Války upírů, který nyní žije v tajnosti mezi ostatními utiskovanými lidmi v antiutopických městech obehnaných zdmi, ve kterých vládne Církev.


Když je jeho neteř (Lily Collins) unesena skupinou krvežíznivých upírů, Kazatel poruší svůj posvátný slib, aby se vydal na fanatickou výpravu a našel ji před tím, než z ní udělají jednu z nich. Na jeho tažení se k němu připojí přítel jeho neteře (Cam Gigandet), mladý šerif ze zapadákova s rychlou rukou na spoušti a bývalá Kazatelka-bojovnice (Maggie Q), která vlastní nadpozemské bojové schopnosti. (oficiální text distributora)

 

Délka filmu: 87 Minut

Hodnocení: 71%

Jiné názvy: Priest

Premiéra: 12.05.2011

Hrají: Paul Bettany, Cam Gigandet, Maggie Q, Karl Urban, Stephen Moyer, Lily Collins, Christopher Plummer, Mädchen Amick, Brad Dourif

Read More
vriskot-4-1

Horory Mysteriózní Thrillery

Vřískot 4

Sidney Prescott, nyní autorka nové self-help knihy, se vrací domů do Woodsboro, které je poslední zastávkou jejího turné k vydané knize. Tady se opět spojí se šerifem Deweym a Gale, kteří jsou nyní manželé, její sestřenicí Jill a tetou Kate. Naneštěstí její návrat přiláká zpátky i Ghostface a tím se Dewey společně s Jill, jejími kamarády a celým městečkem Woodsboro dostávají do nebezpečí.

 


Délka filmu: 105 Minut

Hodnocení: 66%

Jiné názvy: Scream 4

Premiéra: 14.04.2011

Hrají: Neve Campbell, Courteney Cox, Emma Roberts, David Arquette, Rory Culkin, Hayden Panettiere, Marley Shelton, Marielle Jaffe, Kristen Bell, Anna Paquin, Mary McDonnell, Adam Brody, Anthony Anderson, Erik Knudsen, Nancy O´Dell, Brittany Robertson, Lucy Hale, Shenae Grimes, Alison Brie, Aimee Teegarden, Gordon Michaels

Read More

Copyright Filmtip.cooltip.cz 2016 | Šablona poskytnuta od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Freepik.com