Tipy na: Fantasy filmy

zvoniilka

Animované Dobrodružné Fantasy Rodinné

Zvonilka a tvor netvor

Předem diváky varuji, pokud máte doma citově založenou mladou slečnu, jako já, vezměte si s sebou do kina dostatek papírových kapesníků, protože konec příběhu by rozplakal snad i drsňáka ze známé reklamy Frantu Mlátičku.

Přiznám se, že po zhlédnutí titulu Zvonilka a piráti, z kterého jsem byla lehce zklamaná, mě nový animovaný počin z řady Disney Fairies příjemně překvapil. Bohužel nedokážu objektivně zhodnotit, zda to bylo tím, jak málo jsem od pohádky čekala nebo tím, že byl příběh tak dobře zpracovaný. (more…)

Read More
theflash1

Akční Dobrodružné Drama Fantasy Sci-fi

The Flash

Barry Allen již v 11 letech prožil tragickou smrt své matky za kterou byl policií obviněn jeho otec i přesto, že Barry viděl něco úplně jiného. Bez matky s otcem ve vězení za smrt, kterou neučinil se mladý Barry dostává do ochrany jednoho z policejních vyšetřovatelů zdejší policie. Ten se o něj postará a vychovává ho stejně, jako kdyby byl jeho vlastní syn. Detektiv/otec Joe West má také vlastní dcera, který se jmenuje Iris a je v Barryho věku. (more…)

Read More
amazing-spider-man-2-5

Akční Dobrodružné Fantasy

Amazing Spider-Man 2

Peter Parker nade vše miluje, když může jako Spider-Man skákat mezi mrakodrapy, být hrdinou pro všechny lidi ve městě a zároveň trávit svůj volný čas s přítelkyní Gwen. Ale být Spider-Manem a ochraňovat dobré lidi města New York přichází s cenou. S hrozbou svého života nemá takové obavy jako o život ženy kterou miluje – Gwen. Když je s ní vystavuje ji riziku nebezpečí a jak jsme se již v předchozím díle Amazing Spider-Man dozvěděli Gwenině zesnulému otci slíbil, že se od ní bude držet dál. (more…)

Read More
x-men-budouci-minulost-1

Akční Dobrodružné Fantasy Sci-fi

X-Men: Budoucí minulost

X-meni posílají Wolverina do minulosti v zoufalé snaze změnit historii a předejít událostem, které mají za následek odsouzení lidstva i mutantů. Jejích poslední naděje je nyní odkázána na minulost v které je ještě šanci všemu předejít. Povede se Wolverinovi tento úkol splnit ?


 
  
 
 
 
 

[php] include “reklama.php”; [/php]
Délka filmu: 132 Minut

Hodnocení: 83%
Další názvy:Premiéra: 22.05.2014

Hrají: Hugh Jackman, Michael Fassbender, James McAvoy, Ian McKellen, Jennifer Lawrence, Patrick Stewart, Nicholas Hoult, Ellen Page, Peter Dinklage, Halle Berry, Shawn Ashmore, Lucas Till, Daniel Cudmore, Fan Bingbing, Booboo Stewart, Omar Sy, Evan Peters, Adan Canto, Larry Day, Evan Jonigkeit, Jaa Smith-Johnson, Amelia Giovanni, Gregg Lowe, Josh Helman, Thai-Hoa Le, Jason Deline, Robert Crooks, Anna Paquin, Famke Janssen, James Marsden, Morgan Lily

Read More
lovci_duchu

Drama Fantasy Horory Komedie Mysteriózní Thrillery

Lovci duchů

Sam a Dean Winchestrovi , dva bratři kteří hledají svého ztraceného otce nebyli vychováni jako klasické děti hrající si na schovávanou a ani nebyli zvyklý na vyprávění strašidelných příběhů a báchorek po nocích, ale byli vychováni jako rekruti bojující se zlými duchy a monstry, které žijí mezi námi. Sam je vysokoškolský student práv, který se snaží vyhnout minulosti jeho rodiny na rozdíl od jeho bratra Deana.
(more…)

Read More
hobit-smakova-draci-poust

Dobrodružné Fantasy

Hobit: Šmakova dračí poušť

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trpaslíci spolu s Bilbo Pytlikem a Gandelfem pokračují v epickém filmu za jejich úkolem stůj co stůj. Pro získání Ereboru (jejich rodné země) , která jim byla násílim vyrvána Smaugem (Drakem , který se nenechá ničím zastavit) je čeká ovšem dlouhá a náročná cesta. Vše se ale ještě více komplikuje, jakmile se Bilbo dostane do držení záhadného a kouzelného prstenu….

 

 
[php] include “reklama.php”; [/php]
 

 

Délka filmu: 161 Minut

Hodnocení: 84 %

Jiné názvy:Hobbit: The Desolation of Smaug
Premiéra: 12.12.2013

 

Hrají: Martin Freeman, Ian McKellen, Benedict Cumberbatch, Luke Evans, Orlando Bloom,Evangeline Lilly, Richard Armitage, Graham McTavish, James Nesbitt, John Callen, Cate Blanchett, Hugo Weaving, Manu Bennett, Lee Pace, Aidan Turner, Christopher Lee, Andy Serkis,Billy Connolly, Elijah Wood, Stephen Fry, William Kircher, Conan Stevens, Dean O’Gorman, Mark Hadlow, Jeffrey Thomas, Stephen Hunter, Peter Hambleton, Kiran Shah, Ian Holm, Adam Brown,Jed Brophy, Sylvester McCoy

 

 

Read More
hnev_titanu_hlavni

Akční Dobrodružné Fantasy

Hněv Titánů

Deset let po tom, co hrdinně porazil obrovského Krakena, se Perseus, polobůh a Diův syn, snaží vést klidný život jako vesnický rybář a otec desetiletého syna Helia. Mezitím zuří boj o moc mezi bohy a titány. Bohové jsou nebezpečně oslabeni nedostatkem oddanosti lidí.

 

 

 

[php] include “reklama.php”; [/php]

Ztrácejí kontrolu nad uvězněnými titány a jejich hrůzu nahánějícím vůdcem Kronem, otcem dlouho vládnoucích bratrů Dia, Hada a Poseidona. Tento triumvirát přemohl svého mocného otce už dávno a nechal ho hnít v ponuré, bezedné propasti Tartaru – vězení, které leží hluboko v podsvětí. Perseus nemůže ignorovat volání spravedlnosti, když se Hades a Diův božský syn Ares (Edgar Ramírez) dohodnou s Kronem na zajetí Dia. Síla a moc titánů je stále větší, zato Diovi jeho božská síla dochází a na zemi se rozpoutá peklo. S pomocí královny Andromedy (Rosamund Pike), Poseidonova polobožského syna Argenora (Toby Kebbell) a padlého boha Hefaista (Bill Nighy) se Perseus vydává na zrádnou a nebezpečnou výpravu do podsvětí, aby osvobodil Dia, přemohl titány a zachránil tak celé lidstvo. (oficiální text distributora)

 

Délka filmu: 6×55 minut

Hodnocení: 80 %

Jiné názvy: Wrath of the Titans
Clash of the Titans 2 (neoficiální název)

Premiéra: 29.03.2012

Hrají: Sam Worthington, Liam Neeson, Édgar Ramírez, Danny Huston, Toby Kebbell, Rosamund Pike, Ralph Fiennes, Bill Nighy, Matt Milne, Lily James

 

Read More
valka-bohu-1

Akční Drama Fantasy

Válka Bohů

Dlouhé věky od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo zmítající světem. Šílený touhou po moci, započal král Hyperion (Mickey Rourke) válku proti lidskosti. Hledá bájný luk Epirus, zbraň nepředstavitelné moci, kterou ukoval bůh Áres.


Aby luk našel, shromažďuje krvežíznivou armádu vojáků znetvořených jeho vlastní rukou a začíná válečné běsnění a kruté drancování starého Řecka. Jen ten, kdo vlastní tento luk, je schopen vysvobodit Titány lačnící po pomstě, od úsvitu věků uvězněné hluboko v kameni hory Tartaros. V rukou krále Hyperiona znamená luk zkázu lidstva a pokoření moci bohů – ti totiž dle prastarého zákona nesmějí zasahovat do sporů smrtelníků. Jsou tedy bezmocní, ale jen do chvíle, kdy se objevuje jejich jediná naděje, venkovan Theseus (Henry Cavill).

Vizionářský režisér Tarsem Singh dokončuje práce na 3D dobrodružném filmu IMMORTALS, který bude mít světovou i českou premiéru příští rok na podzim. Za vznikem filmu stojí producenti Gianni Nunnari a Mark Canton, kteří mají na svém kontě velkofilm 300: Bitva u Thermopyl. Zpracování klasického tématu legend starého Řecka pomocí moderních technologií do formátu 3D spolu s hereckými hvězdami, jako jsou Mickey Rourke, John Hurt, Freida Pinto nebo Stephen Dorff, slibuje jedinečný vizuální zážitek. (oficiální text distributora)

 

Délka filmu: 110 Minut

Hodnocení: 84%

Jiné názvy: Immortals

Premiéra: 24.11.2011

Hrají: Henry Cavill, Freida Pinto, Mickey Rourke, Corey Sevier, Kellan Lutz, Robert Maillet, Stephen Dorff, John Hurt, Isabel Lucas, Romano Orzari, Luke Evans, Steve Byers, Joseph Morgan, Kaniehtiio Horn, Hubert Boorder, Robert Naylor, Tyler Hynes, Peter Stebbings, Alan Van Sprang

Read More
za-svitu-mesice-1

Fantasy Horory

Za svitu měsíce

Mick je nesmrtelný soukromý detektiv z Los Angeles, který se nikdy nesmířil se svým osudem být navždy upírem.V jeho profesi soukromého detektiva jsou jeho vyvinuté smysly a nadpřirozené schopnosti velmi důležité a nápomocné k odhalení tech nejtěžších případů, které vůbec existují.


Kdysi dávno pracoval Mick na případu únosu malé dívky a zjistil, že za únosem stojí jeho manželka Coraline a při záchraně dítěte ji zabíjí. Od té doby se snaží být malé dívce Beth vždy nablízku, a když nastává jakýkoliv větší problém, je připraven zasáhnout a ochránit ji.

Z malé Beth vyrostla krásná a ambiciózní reportérka pro BuzzWire. Opětovné setkání Micka a Beth nedá na sebe dlouho čekat. Pouštějí se spolu do náročných případů, o kterých následně Beth píše ty nejvíce sledované články. Citové pouto mezi nimi je stále hlubší. Beth postupem času porozumívá Mickovým potřebám a snaží se mu je co nejvíce ulehčit.

Postavy :

Mick St. John – Alex O’Loughlin
Beth Turner – Sophia Myles
Josef Konstantin – Jason Dohring
Coraline – Shannyn Sossamon
Guillermo – Jacob VargasJosh Lindsey – Jordan Belfi
Carl Davis – Brian J. White
Benjamin Talbot – Eric Winter
Logan – David Blue

 

Délka filmu: 17×45 Minut

Hodnocení: 85%

Jiné názvy: Moonlight

Premiéra:  Alex O’Loughlin, Jason Dohring, Sophia Myles, Brian J. White, Shannyn Sossamon, Jacob Vargas, Holly Valance, Rudolf Martin, Tami Roman, Jordan Belfi, David Blue, Eric Winter, Sarah Foret, David Haley, Christopher Cousins, Edoardo Ballerini, Victoria Pratt, Robin Thomas, Daniel Goldman, Abigail Spencer, Claudia Black, Kathleen Munroe, Lorena Segura York, Jonathan LaPaglia, Lisa Sheridan, Shoshana Bush, Manuel Urrego, Martin Spanjers, Michelle Lee, Deanna Smith, Paul Rae, Karina Michel, Adele Jones, Alex Fernandez, Bonnie Burroughs, Ksenia Solo,Peyton List, Nick Tarabay, Patrick Fischler, Shelbie Bruce, Jill Latiano, Meredith Monroe, Bitsie Tulloch, Heather Stephens, Brandon Molale, Alice Greczyn

Read More
35981-8300898-4

Fantasy Komedie Romantické

Půlnoc v Paříži

Mladý pár Gil (Owen Wilson) a Inez (Rachel McAdams), který se má na podzim brát, přijíždí s jejími rodiči do Paříže. Gil je nevýznamným spisovatelem, který miluje Paříž a chtěl by se sem po svatbě přestěhovat.

 
 
 
 
 
 

 
 

 
 

 
 

 

[php] include “reklama.php”; [/php]

Ovšem Inez jeho romantickou představu nesdílí a nemyslí si, že toto město bylo ve 20. letech minulého století zlatým věkem. Jednoho večera jde Inez se svými přáteli tancovat a Gil se prochází noční Paříží. Jeho půlnoční zážitky mu odhalí Paříž v jiném světle a ovlivní nejen jeho budoucí život. Žije v iluzi, kterou lidé někdy trpí a domnívá se, že život ostatních lidí by byl pro něho daleko lepší. (oficiální text distributora)

 

Délka filmu: 94 Minut

Hodnocení: 80%

Jiné názvy: Midnight in Paris

Premiéra: 22.09.2011

Hrají: Rachel McAdams, Marion Cotillard, Alison Pill, Adrien Brody, Owen Wilson, Michael Sheen, Léa Seydoux, Kathy Bates, Tom Hiddleston, Corey Stoll, Kurt Fuller, Gad Elmaleh, Olivier Rabourdin, Daniel Lundh, Guillaume Gouix, Michel Vuillermoz, Carla Bruni, Nina Arianda

Read More

Copyright Filmtip.cooltip.cz 2016 | Šablona poskytnuta od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Freepik.com