DVD filmy pro malé i velké

max1396014294-frontback-cover

Články Pohádky

DVD filmy pro malé i velké

Posted By admin

Letní prázdniny jsou sice ještě poměrně daleko, ovšem stále se blíží a to nás nutí popřemýšlet nad tím, zda máme vymyšlené či dokonce nakoupené dárky pro naše nejmenší za vysvědčení. Celý rok se přece děti ve škole snažily, zaslouží si proto nějakou odměnu. Už víte, čím vašim malým nezbedům uděláte radost? Vaše děti mají jistě rády pohádky, kdo by také neměl? Zavítejte proto do internetového obchodu Filmnadvd.cz. Najdete zde velmi pestrou nabídku různých filmů.

Vyberete si určitě některé tituly pro sebe i pro vaše děti. Budou sice o prázdninách hodně venku, ale když bude ošklivě, budou se určitě chtít podívat na nějakou pohádku nebo kreslený film. Mají-li vaše děti rády autíčka, určitě ocení dětský animovaný vzdělávací seriál Autíčka, který byl oceněn již několika prestižními televizními cenami Emmy. V příbězích hrají hlavní roli autíčka, která se chovají jako lidé, mluví jako lidé a zažívají různá dobrodružství. Učí tak děti nenáročnou a zároveň hravou formou rozeznávat dobré od špatného, poznávat správné hodnoty a ukazují, jak by se v různých situacích měl správný člověk zachovat. Roztomile kreslená autíčka mají různé povahy a nálady a dokážou s citem a přitom zcela jasně ukázat dětem, jaké to je být statečný, spolehlivý či laskavý nebo také líný, nezodpovědný či špindíra.

Pro větší děti jsou na FilmnaDVD.cz připraveny nejrůznější filmy, velmi oblíbené jsou Auta s hvězdou Bleskem McQueenem, dále jsou zde k dostání Krtkova dobrodružství, pohádky od Walta Disneye a spousta večerníčků a kreslených celovečerních filmů. Také dospělí si zde najdou každý něco pro sebe, FilmnaDVD.cz se pyšní početnou filmotékou. Vyberte si z pohodlí vašeho domova vaše oblíbené filmy, objednejte a už druhý den se na ně můžete podívat. Tak neváhejte, nakupujte výhodně a s veškerým servisem.

 

 

 

Stáhnout z Datator Stáhnout z HellSpy

Autor: admin

Jsem velký filmový a seriálový fanoušek, který se rád dívá na kvalitní filmy především dnešní tvorby. Oblíbených filmu mam velmi dost , takže spíše řeknu , že mám rád seriál Spartakus, Arrow a Vikngs :)

http://filmtip.cooltip.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nacházíte se na stránce FilmTip.Cooltip.cz

Home

Copyright Filmtip.cooltip.cz 2016 | Šablona poskytnuta od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Freepik.com