house

Drama Mysteriózní

Dr. House

Posted By admin

Seriál Dr. House (House M.D.) je seriál z lékařského prostředí, který vznikl v roce 2004 a je dílem Paula Attanasioa, Katie Jacobsové, Davida Shorea a Bryana Singera. Děj se odehrává ve fakultní nemocnici v Princeton-Plainsboro v New Jersey.

 

Hlavní postavou je  Gregory House (Hugh Laurie), který je šéfem diagnostického oddělení této nemocnice a má za úkol řešit zvlášť obtížné případy, u kterých si většina ostatních doktorů neví rady. Na pomoc má svůj tým odborníků, který se skládá ze 3 výborných doktorů. Ty ovšem především zkouší a nechává je, aby přišli na daný problém sami, i když kvůli tomu někdy ohružuje život svých pacientů.

Jeho tým se skládá z imunoložky Allison Cameronové (Jennifer Morrison), neurologa Erica Foremana (Omar Epps) a specialisty na intenzivní péči Roberta Chase (Jesse Spencer). Týmu ještě pomáhá Houseův velký kamarád James Wilson (Robert Sean Leonard), který je uznávaným onkologem. Ve čtvrté sérii je jeho tým obměněn. Celou nemocnici řídí Lisa Cuddyová (Lisa Edelstein), se kterou má House neustále problémy.

Dr. House prodělal svalovou mrtvici a nyní musí chodit o holi. K tomu ještě prožívá nesnesitelné bolesti. Často užívá vicodin, který má jeho bolavou nohu zklidnit. Tento lék je ale velice návykový a House si na něj postupem času vytvoří závislost.  Dr. House si nejradějí vybírá své pacienty sám a hledá ty nejzáludnější a nejzapeklitější případy. K pacientům si dovolí cokoliv a z toho, co si o něm lidi myslí, si velkou hlavu nedělá. Na druhé straně tohoto odborníka předchází vynikající pověst. Jeho instinkt se nikdy nemýlí a jeho metody jsou stoprocentně účinné. Právě to z něj dělá výjimečného lékaře. Prostě Dr. House….

 

Délka filmu: Průměrná délka jednoho dílu je 42 minut

Hodnocení: 85%

Jiné názvy: House M.D.

Premiéra: 2004

Hrají: Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison, Jesse Spencer, Peter Jacobson, Olivia Wilde, Kal Penn, Anne Dudek, Sela Ward, David Morse, Amber Tamblyn, Currie Graham, Ingrid Sanai Buron, Carmen Argenziano, Lori Petty, Charles S. Dutton, Jennifer Crystal, Leighton Meester, America Olivo, Kadeem Hardison, Diane Baker, R. Lee Ermey, Fred Durst, Carmen Electra, Danny Nucci, Roxanne Hart, Dominic Purcell, Elizabeth Mitchell, Clare Kramer, Sarah Clarke, Harry Lennix, Bryan Singer, Allison Smith, Michael A. Goorjian, Greg Grunberg, Jayma Mays, Stacy Edwards, Brennan Elliott, Chloe Webb, Mike Starr, Brandy Norwood, Leslie Hope, Amanda Seyfried, Scott Foley, Meredith Monroe, Salli Richardson, Nestor Carbonell, Patrick Bauchau, Cynthia Ettinger, Joe Morton, Kevin Brief, Diane Sellers, Shari Headley, Eddie McClintock, Skye McCole Bartusiak, John Cho a další

Stáhnout z Datator Stáhnout z HellSpy

Tagged

Autor: admin

Jsem velký filmový a seriálový fanoušek, který se rád dívá na kvalitní filmy především dnešní tvorby. Oblíbených filmu mam velmi dost , takže spíše řeknu , že mám rád seriál Spartakus, Arrow a Vikngs :)

http://filmtip.cooltip.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nacházíte se na stránce FilmTip.Cooltip.cz

Home

Copyright Filmtip.cooltip.cz 2016 | Šablona poskytnuta od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Freepik.com