Domek z karet

domek-z-karet-1

Drama

Domek z karet

Posted By admin

Kevin Spacey v roli Francise Underwooda ví, že peníze nejsou v této době na tom na čem opravdu záleží, je to totiž moc. Neustálá, nevyčerpatelná moc je mnohem důležitější, než cokoliv jiného. Francis se svou ženou Clair nám ukáží, co to znamená vládnout Washingtonu. V pozici kongresmana dokáže Francis díky svým manipulantním schopnostem téměř vše.

 

Tento tvrdohlavý postarší muž vypadá jako bezbranný, ale to opravdu není, protože na své cestě za mocí dosáhne téměř vše. K jeho postupu mu pomůže mladá půvabná redaktora Zoe s kterou vede symbiotický vztah. On ji podá nejnovější zprávy o politickém dění o svých nepřátelích a ona je poté publikuje do novin. Díky Frankovi si tak vytvoří poměrně slušné jméno a začne s ním vést i sexuální život.
[php] include “reklama.php”; [/php]
 

Frank jakožto skvělý manipulátor dokáže přinutit problémového kongresmena z Pensilvánie Petera Russo, aby udělal cokoli co mu řekne. Peter Russo tak kvůli ochraně své minulosti učiní, a dostane se do velmi nepříjemné pozice, ze které se neví jak dostat. V depresích začne opět pít a neví, co si počne dál. Přítelkyně ho opustila, jeho přátelé ho nenávidí a většinu svých voličů zklamal, to vše jen kvůli Frankovi. Dokáže mu Francis pomoci? Mít svého člověka v pozici guvernéra obrovské Pensilvánie by byla pro Franka velkou výhrou.

 

Dokáže ovšem problémového Petera s dlouhou historií protlačit na tak žádané místo? To vše se dozvíte při sledování Francise a jeho postupu v té nejvyšší společnosti. Seriál Domek z karet již čeká! V případě, že hledáte titulky k tomuto seriálu, tak doporučuju mrknout na stránku titulky.net, kde jsou jak titulky do seriálu, tak i titulky do filmů.

 

 

Délka filmu:39×50 minut

Hodnocení: 91%

Další názvy: House of Cards

Premiéra: 2010

Hrají:  Kevin Spacey, Robin Wright, Kate Mara, Michael Kelly, Mahershala Ali, Michael Gill, Kristen Connolly, Corey Stoll, Sakina Jaffrey, Larry Pine, Sandrine Holt, Constance Zimmer, Reg E. Cathey, Ben Daniels, Kim Dickens, Tawny Cypress, Jayne Atkinson, Boris McGiver, Daisy Tahan, Kathleen Chalfant, Al Sapienza, Wass Stevens, Curtiss Cook, Teena Byrd, Gerald McRaney, Reed Birney, Kevin Kilner, Michael Ahl, J.C. MacKenzie, Suzanne Savoy, Karl Kenzler, Francie Swift, Charlie Dreizen, Bill Maher, Mozhan Marnò, Molly Parker, David Clennon, John Scurti, Jimmi Simpson, Sam Page, Benito Martinez, Jenna Gavigan, Rachel Brosnahan, Emily Dorsch, Kate Lyn Sheil, Rachel Maddow, Terry Chen, Joanna Going, Gil Birmingham, Malcolm Madera, Malcolm Goodwin, Carme Boixadera, Catalina Parks, Gene Jones, Spencer Garrett, Ben Hyland, Laura Poe, Kara Jackson, Erin Fritch, Sebastian Arcelus, Angela Christian, Armand Schultz, Gabrielle Senn, Alex Webb, Lyon Beckwith, Monica Sanchez, Olivia Luccardi, Anthony Hackett, Lars Mikkelsen, Naděžda Tolokonnikova, Pjotr Věrzilov, Marija Aljochina, Elizabeth Marvel, Paul Sparks, Christina Bennett Lind, Kristof Konrad, Christian Camargo, Annie Parisse, John Henry Cox, Rick Zahn, Lance E. Nichols, Armando Gutierrez, Deanna Dunagan

Stáhnout z Datator Stáhnout z HellSpy

Tagged , , ,

Autor: admin

Jsem velký filmový a seriálový fanoušek, který se rád dívá na kvalitní filmy především dnešní tvorby. Oblíbených filmu mam velmi dost , takže spíše řeknu , že mám rád seriál Spartakus, Arrow a Vikngs :)

http://filmtip.cooltip.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nacházíte se na stránce FilmTip.Cooltip.cz

Home

Copyright Filmtip.cooltip.cz 2016 | Šablona poskytnuta od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Freepik.com