Tipy na: Články filmy

161003b

Články

Oblíbené filmové žánry

Sledování filmů a televizních pořadů patří k běžnému životu každého z nás. Lidé se dívají na filmy, protože je to určitý druh zábavy, který dokáže člověka rozesmát, rozplakat nebo ho donutí se zamyslet nad svým životem. Existuje celá řada filmových žánrů. Některé jsou velmi oblíbené a patří do filmografie každého z nás, jiné jsou zcela specifické a osloví pouze určitou skupinu lidí. Mezi nejoblíbenější filmový žánr patří jednoznačně komedie. Ty se dále dělí na rodinné, romantické, parodie a mnohé další. Kdo by také neměl rád komedie, když vás přimějí se zasmát i po náročném dni a sami se vidíte v jednotlivých postavách. Uvolní vás a cítíte se dobře.
(more…)

Read More
max1396014294-frontback-cover

Články Pohádky

DVD filmy pro malé i velké

Letní prázdniny jsou sice ještě poměrně daleko, ovšem stále se blíží a to nás nutí popřemýšlet nad tím, zda máme vymyšlené či dokonce nakoupené dárky pro naše nejmenší za vysvědčení. Celý rok se přece děti ve škole snažily, zaslouží si proto nějakou odměnu. Už víte, čím vašim malým nezbedům uděláte radost? Vaše děti mají jistě rády pohádky, kdo by také neměl? Zavítejte proto do internetového obchodu Filmnadvd.cz. Najdete zde velmi pestrou nabídku různých filmů. (more…)

Read More
marvel-a-dc

Články

26 Filmu z kolekce Marvel a DC na které se můžeme těšit

Čtvrtý a poslední komiksový superhrdina z rodiny Marvel se stává trhákem roku 2014 a je nyní v kinech v podobě Strážců Galaxie. Se svou srpnovou premiérou sklidil obrovský celosvětový úspěch a my se nyní můžeme jenom těšit na to, co dalšího pro nás Marvel studio přinese v příštích několika letech.
Názvy filmů a data jejich vydání víme díky Marvel studiu velmi dopředu. Toho si samozřejmě všimli i ostatní filmová studia a začala oznamovat datum vydání svých filmů dopředu, jak jen to jde. A co to znamená pro nás diváky? Více času na to se těšit na oblíbené filmy z Marvel a DC Entertainment kolekce. Jako výsledek Vám zde přinášíme 26 filmů naplánovaných na další 4 roky.
(more…)

Read More

Copyright Filmtip.cooltip.cz 2016 | Šablona poskytnuta od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Freepik.com