Tipy na: Akční filmy

banshee

Akční Drama Krimi

Banshee – Lucas Hood – mění život trestance za život šerifa s odznakem

csfd

84%

filmtip

85%

Seriál Banshee vypráví o jednom bývalém trestancovi, který hledá nový začátek a nový život daleko za branami věznic. Nakonec se rozhodne jet do městečka Banshee, kde je svědkem vraždy v jednom ze zdejších barů. Zde zjistí, že jeden ze zavražděných je Lucas Hood – človek, který se zde má stát novým šerifem. Z toho bývalý trestanec uvidí ideální situaci na změny identity a rozhodnete se stát šerifem on. Nyní ho čeká život z druhé strany mince a musí se z něho stát řádný policista, který musí ostatní lidi před zločinci chránit. Seriál je od prvního dílu velmi napínavý a velmi se mi líbí jeho námět. Doporučuji tedy mrknout na trailer pod článkem a následně i na pilotní díl.

(more…)

Read More
13-hours-the-secret-soldiers-of-benghazi

Akční Drama Thrillery

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází

csfd

81%

filmtip

83%

Dnes pro vás mám tip na jeden akční trhák, který je natočený podle skutečné události. Příběh je o 6 mariňácích pobývajících aktuálně na americké ambasádě v Benghází, kteří se dostali pod neúprosný nápor zdejší teroristické bojůvky. Ti totiž se na oslovu 11. září rozhodli zaútočit na americkou ambasádu s jasným umyslem “zabít každého američana, kterého uvidí”. S opravdu mizivou nadějí na to, že tito marináci přežijí se rozhodli udělat vše po ochrany svých přátel a bezbranných amerických občanu, kteří na ambasádě působili. Film je dost akční, takže kdokoli kdo má rád trochu střelby, krve a hlavně pořádného dramatu si přijde na své. Pokud vás navnadí tento trailer, tak určitě doporučuji film shlednout :).

(more…)

Read More
The-Last-Kingdom

Akční Drama Historické

The Last Kingdom

Uhtred je synem saského šlechtice, který umře v bitvě proti Danům. A tak mladý šlechtický chlapec padne do rukou Ragnara, známého mocného vikinga. Uhtred se měl stát sice dědicem pozemků a bohatství, které pro něj přenechal jeho otec, to by ho ale nesměl chtít zabít jeho strýc, který usiluje o tento nárok. (more…)

Read More
theflash1

Akční Dobrodružné Drama Fantasy Sci-fi

The Flash

Barry Allen již v 11 letech prožil tragickou smrt své matky za kterou byl policií obviněn jeho otec i přesto, že Barry viděl něco úplně jiného. Bez matky s otcem ve vězení za smrt, kterou neučinil se mladý Barry dostává do ochrany jednoho z policejních vyšetřovatelů zdejší policie. Ten se o něj postará a vychovává ho stejně, jako kdyby byl jeho vlastní syn. Detektiv/otec Joe West má také vlastní dcera, který se jmenuje Iris a je v Barryho věku. (more…)

Read More
zelezna-srdce-1

Akční Drama Válečné

Železná srdce

Píše se duben 1945 v době, kdy se spojenecká armáda pokouší o finální ofenzívu na evropské frontě. Posledního nejdůležitějšího velení se ujímá válečný veterán a armádní seržant Wardaddy (Brad Pitt), který má na starosti tank Sherman a jeho pětičlennou posádkou, která je na cestě na vražednou misi v týlu nepřítele. Na tank Sherman a jeho posádku ovšem přichází nepěkné překvapení, když zjistí, že mezi nimi a vítězstvím spojenecké armády stojí pouze oni a tak je co nejdůležitější, aby za každou cenu dokáželi udržet důležitý vojenský bod v podobě křižovatky. (more…)

Read More
amazing-spider-man-2-5

Akční Dobrodružné Fantasy

Amazing Spider-Man 2

Peter Parker nade vše miluje, když může jako Spider-Man skákat mezi mrakodrapy, být hrdinou pro všechny lidi ve městě a zároveň trávit svůj volný čas s přítelkyní Gwen. Ale být Spider-Manem a ochraňovat dobré lidi města New York přichází s cenou. S hrozbou svého života nemá takové obavy jako o život ženy kterou miluje – Gwen. Když je s ní vystavuje ji riziku nebezpečí a jak jsme se již v předchozím díle Amazing Spider-Man dozvěděli Gwenině zesnulému otci slíbil, že se od ní bude držet dál. (more…)

Read More
herkules-6

Akční Dobrodružné

Hercules

Syn Zeuse známý také jako Hercules splnil na Zemi 12 úkolů, kterými se vykoupil ze svých předešlých hříchů. Nyní nabízí ochranu komukoliv kdo má dostatek zlaťáků a cítí se být v nebezpečí. Hercules i jeho přátelé chránící většinou pouze bohaté měštany jsou vyhledání samotným thráckým králem, který je požádá o dceřinu ochranu před Thráckými válečníky.

 
 
 
 
 
 

[php] include “reklama.php”; [/php]

Délka filmu:95 Minut

Hodnocení: 85%

Další názvy: Herkules
Premiéra: 24.07.2014

Hrají: Dwayne Johnson, Aksel Hennie, Rebecca Ferguson, Ian McShane, John Hurt, Rufus Sewell, Joseph Fiennes, Ingrid Bolsø Berdal, Reece Ritchie, Irina Shayk, Tobias Santelmann, Joe Anderson, Miklós Bányai

Read More
x-men-budouci-minulost-1

Akční Dobrodružné Fantasy Sci-fi

X-Men: Budoucí minulost

X-meni posílají Wolverina do minulosti v zoufalé snaze změnit historii a předejít událostem, které mají za následek odsouzení lidstva i mutantů. Jejích poslední naděje je nyní odkázána na minulost v které je ještě šanci všemu předejít. Povede se Wolverinovi tento úkol splnit ?


 
  
 
 
 
 

[php] include “reklama.php”; [/php]
Délka filmu: 132 Minut

Hodnocení: 83%
Další názvy:Premiéra: 22.05.2014

Hrají: Hugh Jackman, Michael Fassbender, James McAvoy, Ian McKellen, Jennifer Lawrence, Patrick Stewart, Nicholas Hoult, Ellen Page, Peter Dinklage, Halle Berry, Shawn Ashmore, Lucas Till, Daniel Cudmore, Fan Bingbing, Booboo Stewart, Omar Sy, Evan Peters, Adan Canto, Larry Day, Evan Jonigkeit, Jaa Smith-Johnson, Amelia Giovanni, Gregg Lowe, Josh Helman, Thai-Hoa Le, Jason Deline, Robert Crooks, Anna Paquin, Famke Janssen, James Marsden, Morgan Lily

Read More
non_stop

Akční Mysteriózní Thrillery

NON-STOP

Maršál Bill Marks je i přes svou nenávist k létání jedním ze ,, vzdušných“ šerifů zodpovědných za bezpečí zdejších cestujících v letadle. Jeho běžná práce začíná nástupem do letadla a pouhé kontroly, že všechno jde jak má, ale on sám zjistí, že tomu tak není ihned poté, co se neznámý terorista nabourá do soukromé sítě federálů. Požaduje 150 milionu dolarů, jinak každých 20 minut zabije někoho z letadla. Po první oběti je Billovi jasné, že hrozba je skutečná a že i přesto, že jsou v uzavřeném prostoru letadla, tak není tak jednoduché přijít na skutečného teroristu. Vše komplikuje skutečnost, že zadaný účet je zaregistrovaný na Bilovo jméno. Dokáže si s touto prekérní situaci Liam Neeson v roli maršál poradit? Nebo letadlo s přibližně stovkou cestujících vybouchne pod jeho velením?

 

[php] include “reklama.php”; [/php]

Délka filmu: 107 Minut

Hodnocení: 73%

Premiéra: 27.02.2014

Hrají: Liam Neeson, Julianne Moore, Michelle Dockery, Anson Mount, Omar Metwally, Scoot McNairy, Nate Parker, Corey Stoll, Linus Roache, Bar Paly, Jason Butler Harner, Frank Deal, Lupita Nyong’o, Shea Whigham, Jon Abrahams, Corey Hawkins, Charlotte Kirk, O.T. Fagbenle, Edoardo Costa, Raquel Toro

Read More
rivalovehlavni

Akční Drama Sportovní

Rivalové

Je 20% šance že na dráze umřu, ale nebudu riskovat ani o jedno procento víc ! Dva profesionální řidiči Niki Lauda a James Hunt (rivalové) se spolu utkají ve Formuli 1. Samotná dráha je ovšem velmi nebezpečná a ještě větší riziko nastává za nepříznivých podmínek počasí s kterými se oba rivalové nejednou potýkají. Oba řidiči se rozhodnout dát do titulu formule 1 vše. James Hunt je spíše ,,party““ člověk , který si užívá společnosti krásných žen a dobré zábavy a kterého má každý rád. Niki Lauda se chová spíše jako profesionální jezdec, který si zjedná respekt mezi svými kolegy a přáteli, ale kvůli jeho aroganci není tak oblíbený. I přes jejich obrovské rozdíly se navzájem respektují, ale vítezem Formule 1 může být pouze jeden…

 

[php] include “reklama.php”; [/php]

 

 

Délka filmu: 123 Minut

Hodnocení: 86 %

Jiné názvy:Rush

Premiéra: 3.10.2013

 

Hrají: Daniel Brühl, Chris Hemsworth, Alexandra Maria Lara, Olivia Wilde, Natalie Dormer, Christian McKay, Pierfrancesco Favino, Jamie Sives, Lee Asquith-Coe, Egija Zviedre, Julian Seager, Joséphine de La Baume, Robert Cambrinus, Stephen Mangan

 

Read More

Copyright Filmtip.cooltip.cz 2016 | Šablona poskytnuta od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Freepik.com